Sklep 45 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$164,081
$3,646/m²
;
In CRM: 4539293
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.05.2026

Cena za m²
    $3,646/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    45 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2007
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    14

Opis

Miejsce na sprzedaż - 44,6 m ² - Dawna wystawa (Sąd Rejonowy), Tirana

Miejsce handlowe na sprzedaż o powierzchni 44,6 m ², znajdujące się w jednym z najbardziej wysuniętych i szybko rozwijających się obszarów stolicy - Była Wystawa.

Położenie strategiczne
- Przestrzeń znajduje się w pobliżu głównych dróg, w gęsto zaludnionym obszarze z wielu firm, z dostępem do "Gjergj Fishta" Boulevard, Myslym Shyri Street, i małej obwodnicy Tirana.

Typ:
- Przestrzeń znajduje się na parterze nowego i nowoczesnego budynku, z bezpośrednim wejściem od głównej ulicy, co czyni ją idealnym miejscem dla biur, sklepów, aptek, klinik estetycznych, laboratoriów lub innych usług.

Jakość budynku
- Budynek oferuje wysokie standardy konstrukcyjne, szklaną fasadę umożliwiającą maksymalne narażenie, naturalne oświetlenie oraz wysoką widoczność dla klientów ulicznych.

Korzyści:
- Lokalizacja wysokiego zapotrzebowania
- Nadaje się do różnych działań handlowych

Aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować wizytę nieruchomości, nie wahaj się skontaktować z nami.

Lokalizacja na mapie

Albania, Tirana Municipality, Tirana
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?