Sklep 126 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$483,517
$3,837/m²
;
In CRM: 4333242
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

Cena za m²
    $3,837/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    126 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Commercial premises for sale (shop) behind Region No. 4, on Aleksandër Moisiu Street.

The store is located on the ground floor of a 10-story residential and service complex.

-Organized in Open Space and toilet.
-Height: 3.66M.

It can be used for different business typologies.

For more information, contact me.

Lokalizacja na mapie

Albania, Tirana Municipality, Tirana
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty