3 pokojowe mieszkanie w Albania strona 20

;
Mieszkanie Usuwać
3 pokojów Usuwać
Wyczyść
1 281 obiekt total found
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 96 m²
Piętro 2
🏡 2+1 APARTMENT FOR SALE IN UJE I FTOHTË, VLORA – FRONTAL VIEW OF THE SEA 🌊 💶 Price: 380,…
$439,326
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 116 m²
Piętro 4
🌇🏡 APARTAMENT SPRZEDAŻY 2 + 1 + 2 Blisko "Ismail QEMALI" UNIVERSITY, VLORA.💰 Cena: 2300 EUR …
$2,695
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 100 m²
Piętro 6
2 + 1 apartament jest na sprzedaż w okolicy Shkembi, zaledwie 50 metrów od morza. Apartament…
$138,699
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski
AdriastarAdriastar
Mieszkanie 3 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 79 m²
Piętro 2/5
Apartament znajduje się na 2 piętrze mieszkalnym nowego budynku z windą (jeszcze w budowie) …
$168,918
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
Piętro 7
Apartament znajduje się na 7. piętrze nowego budynku z windą w "Rezidenca Liburna" w Mali i …
$146,184
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 110 m²
✅ Cena: 1150 euro / m2 (126,339 euro)✅ Rozmieszczenie: Paskuqan, Tirana✅ Powierzchnia całkow…
GrekodomGrekodom
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w przybrze…
$236,718
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Hamallaj, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Hamallaj, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 88 m²
Piętro 5
? Rozmieszczenie: Hamallaj, Durres✅ Cena: 226,896 euro✅ Powierzchnia całkowita: 134.40m2✅ Po…
$261,796
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 129 m²
Piętro 2/9
DESLA TOWER REZYDENCE📍 Plazh Area, Durres🏗 Zakończenie: 2029💳 Plan płatności do 4 lat bez wz…
$221,437
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 145 m²
Umeblowany 2 + 1 + 2 apartament na sprzedaż w Wołdze z widokiem na morzeNa sprzedaż 2 + 1 ap…
$314,304
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Penthouse 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Penthouse 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 183 m²
Piętro 4/4
LUKSURY PENTHOUSE FOR SLE with amazing sea view, including garage!Luksusowy penthouse na spr…
$490,151
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Marina
Języki komunikacji
English, Deutsch, Polski, Français
Mieszkanie 3 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 62 m²
Położony w jednym z najcichszych i najbardziej po południu obszarów Tirana, ta nowa rezydenc…
$128,763
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 103 m²
Apartament nr 44 - 2 + 1 w WEST REZYDENCE, DurrësPrzestronny 2 + 1 apartament w nowym komple…
$180,209
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Kamez Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Kamez Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 85 m²
Piętro 2/8
The apartment is located in the "Univers City" residence. In one of the residences most popu…
$145,589
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 3 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 101 m²
Piętro 3/3
In one of the elite areas of Tirana, very close to the Brigades Palace, in a premium residen…
$640,590
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 67 m²
Liczba kondygnacji 6
Apartament znajduje się na parterze 6-piętrowego budynku w budowie w "Zachodnim Wybrzeżu 2" …
$131,669
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Gjashte, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Gjashte, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 82 m²
Piętro 3
✅ Cena: 2700 EUR / m2 (221,859 EUR)✅ Lokalizacja: Sarande, Vlora✅ Powierzchnia całkowita: 82…
$260,055
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 80 m²
Piętro 5
Apartament znajduje się na 5 piętrze nad ziemią istniejącego budynku w pobliżu centrum Durre…
$117,273
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Paskuqan, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Paskuqan, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 96 m²
Piętro 5/7
Apartment 2+1+2 in New Ring Paskuqan for sale! In one of the areas with high development pot…
$143,259
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 97 m²
Piętro 2
🌊🔱 2 + 1 apartament na sprzedaż w rezydencji "Posejdon", Vlora🔱 Rezydencja "Posejdon" znajdu…
$318,953
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 90 m²
Piętro 7/11
Apartament znajduje się na 7 piętrze mieszkalnym budynku z windą w pobliżu byłego URT lub w …
$134,864
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
"Radhima Fortress" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, położonym w nadmorskie…
$264,605
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 100 m²
✅ Cena: 1150 euro / m2 (115,011 euro)✅ Rozmieszczenie: Paskuqan, Tirana✅ Powierzchnia całkow…
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 106 m²
Piętro 5
🔑🏡 2 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W LUNGOMARE W PODZIALE NA SZKOLĘ MORSKĄ, VLORA.💶 Cena: 2000 Eu…
$246,088
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Kavaja, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Kavaja, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 87 m²
Piętro 5
Apartament znajduje się na 5 piętrze 8-piętrowego budynku w mieście Kavaja, w pobliżu rynku.…
$86,398
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 3 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 125 m²
Piętro 6/9
Apartament 2 + 1 na sprzedaż, znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego budynku z windą, w jedn…
$699,819
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji