Cottage 5 bedrooms 196 m² Gdańsk, Poland

Poland, Gdańsk
$647,118
$3,307/m²
;
Last update: 07/04/2026

• Address
    Jacka Malczewskiego, 128 f

Property characteristics

Building parameters

  • The year of construction
    The year of construction
    1946
  • Number of floors
    Number of floors
    3
  • Rooms
    Rooms
    7
  • Bedrooms
    Bedrooms
    5
  • Bathrooms
    Bathrooms
    2
  • Total area
    Total area
    196 m²
  • Land area
    Land area
    566 m²