Willa 9 pokojów 13 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$61,218
$4,897/m²
;
In CRM: 2244454
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    Soi Hadurin 8, 8 Gastroport

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    9
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    13 m²

Opis

Modułowy dom inwestycyjny w Phuket!

Apple House to niezwykły format nieruchomości inwestycyjnych w Phuket, łączący kompaktowy dom modułowy, pełną infrastrukturę hotelową i profesjonalne zarządzanie. Projekt działa już jako ośrodek operacyjny w Bang Tao, jednym z najbardziej wysuniętych po wyspie miejsc.

To nie jest tylko nieruchomość, ale gotowy majątek hotelowy z pasywnym dochodem i minimalnym własnością.

Cechy:

- powierzchnia domu - 12,5 m2;

- taras - 16 m2;

Nowoczesne minimalistyczne wnętrze;

- oszklenia panoramiczne;

- W pełni gotowy format do wynajęcia i zakwaterowania.

Wzór pracy:

70% zysku otrzymuje inwestor;

30% otrzymuje spółka zarządzająca;

- oficjalny krótkoterminowy leasing;

Możliwość sprzedaży, przekazania lub przekazania aktywów.

- bezpieczeństwo okrągłego zegara;

Sprzątanie i serwis 24 / 7.

Infrastruktura i lokalizacja

Kompleks znajduje się w Bang Tao - premium lokalizacji Phuket z wysokim zapotrzebowaniem turystycznym.

- tylko 120 metrów do plaży;

Najlepsze restauracje i kluby plażowe w pobliżu

- wysokie zapotrzebowanie na czynsz przez cały rok;

- stabilny wzrost wartości gruntów i obiektów.

Bang Tao jest jednym z najbardziej płynnych i obiecujących miejsc w Phuket na inwestycje w nieruchomości kurortów.

Biorąc pod uwagę rynek Phuket, bardziej realistyczną prognozę ROI można oszacować na 12- 16% rocznie ze stabilnym obciążeniem pracą i profesjonalnym zarządzaniem.

Wybierzemy najlepsze opcje inwestycyjne w Tajlandii, Bali i Zjednoczonych Emiratach Arabskich - z rzeczywistą rentownością, przejrzystą strukturą własności i pełnym poparciem transakcji.