Condo z 1 sypialnią Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$170,336
$4,867/m²
;
In CRM: 1049934
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $4,867/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²

Opis

Riviera Jomtien - Luksusowy 1 Sypialnia Condo na sprzedaż
Ten elegancki 1-sypialnia, 1-łazienka apartament znajduje się na 14 piętrze Riviera Jomtien, oferując 35 SQM myślowo zaprojektowany salon z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze z prywatnego balkonu. Jednostka jest w pełni umeblowane i ruchome w gotowy, z nowoczesnym i luksusowym wnętrzem, który zawiera wysokiej klasy meble i kompletne urządzenia domowe dla Państwa komfortu i wygody.

Kuchnia w stylu europejskim jest w pełni wyposażona w piekarnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową i dużą lodówkę, idealne do codziennego gotowania. W salonie znajduje się przestronny układ z wygodną sofą i dwoma dużymi telewizory inteligentne, idealne do rozrywki i relaksu. Sypialnia oferuje built- w szafie i bezpośredni dostęp do dobrze wyznaczonej łazienki. Urządzenie jest również wyposażone w dwa klimatyzatory i pralkę do wstępnego ładowania, zapewniając praktyczność dla nowoczesnego życia.

Wyposażenie:

  • 24- Godzinowa ochrona

  • Basen

  • Centrum fitness

  • Miejsce zabaw dla dzieci

  • Ogród

  • Dostęp do karty

  • Parking

  • Wysokowydajne windy

Położony w samym sercu Jomtien, Riviera Jomtien jest jednym z najbardziej luksusowych wydarzeń condominium w okolicy. Zaledwie kilka minut od plaży Jomtien i z łatwym dostępem do Sukhumvit Road, to doskonała lokalizacja oferuje wygodę, komfort i urok wybrzeża. Niezależnie od tego, czy szukasz stylowej rezydencji w pełnym wymiarze czasu, prywatnego wypoczynku, czy inteligentnej możliwości inwestycji, mieszkanie to oferuje wyjątkową wartość w jednym z najbardziej wysuniętych adresów Pattaya.