Willa 3 pokoi 140 m² mab fakthxng, Tajlandia

mab fakthxng, Tajlandia
$295,755
$2,113/m²
;
In CRM: 223357
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    240 m²

Opis

1piętrowy dom z 3 sypialniami i basenem w popularnej miejscowości Baan Dusit Pattaya Widok na terytorium 240 metrów kwadratowych. W domu: 3 sypialnie, 2 łazienki, basen. W pełni umeblowane We wsi: sala gimnastyczna, pole golfowe, kort tenisowy, ścieżki rowerowe. W pobliżu znajdują się: park wodny, ogród botaniczny, kościół prawosławny, jezioro i parki do spacerów, supermarkety