Mieszkanie 1 pokój 47 m² Bang Sare, Tajlandia

Bang Sare, Tajlandia
$88,334
$1,879/m²
;
Data aktualizacji: 30.01.2026

• Adres
    thesbal 519

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,879/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Opis

Oszałamiający Ocean i City View Condo - 47 m2 na morzu i niebie Pattaya
To pięknie prezentowane 47 m2 mieszkanie oferuje zapierające dech w piersiach widoki na ocean i miasto, zapewniając doskonałą równowagę spokoju i wygody w Pattaya.
1 Sypialnia
1 Łazienka
Przestronny salon z nowoczesnym wzornictwem
W pełni wyposażona kuchnia
Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do Pattaya i Jomtien
Wyposażenie w stylu resort, w tym duży basen, centrum fitness, sauna i więcej
24- godzinne bezpieczeństwo dla spokoju umysłu
Zakryte parkowanie i zarządzanie na miejscu
Idealny dla tych, którzy szukają spokojnego stylu życia, dom letniskowy, lub wysokiej rentowności inwestycji. Skontaktuj się z nami teraz więcej szczegółów!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć