Mieszkanie 4 pokoi 373 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$601,389
$1,612/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    Soi Pasak 13

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,612/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    373 m²

Opis

BAN7026

Ten projekt składa się z 7 willi łącznie, każdy z nich z 4 sypialniami i 4 łazienkami. Mają taką samą powierzchnię mieszkalną, która ma 372,5 m2, ale zakres powierzchni od 292 m2 do 466 m2, która wpływa na cenę.

Położony w sought- after i popularne wśród rodzin Bang Tao obszar, te wille są doskonałe możliwości inwestycyjne i dobre zakupy dla komfortowego życia rodzinnego. Ogromny basen i taras zapraszają do spędzenia doskonałych wieczorów z przyjaciółmi i rodziną.

Warunki płatności:

  • Opłata rezerwacyjna - 100.000 bahtów
  • Podpisanie umowy (30 dni po rezerwacji) - 30%
  • Główna struktura ukończona - 30%
  • 90% gotowe - 20%
  • Ukończone - 10%
  • Data przeniesienia - 10%