Willa 4 pokoi 1 017 m² Ratsada, Tajlandia

Tajlandia, Ratsada
$2,09M
$2,058/m²
;
In CRM: 10067302373
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.10.2024

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 017 m²

Dla kogo:
Oxy Siray Residence jest idealnym miejscem dla osób poszukujących luksusowego zakwaterowania z nowoczesną architekturą, wspaniałymi widokami na morze i wysokim stopniem prywatności na malowniczej wyspie Phuket. Projekt ten został stworzony dla osób ceniących wygodę, luksus i spokój.

O lokalizacji:
Projekt znajduje się we wschodniej części wyspy Phuket, na wyspie Ko Sire, znanej również jako Zatoka Sirai. To odosobnione miejsce charakteryzuje się niezwykłym pięknem przyrody i doskonałą dostępnością komunikacyjną, dzięki mostowi łączącemu wyspę z Phuket.

O projekcie:
Oxy Siray Residence – to kompleks ośmiu luksusowych willi z basenami i spektakularnymi widokami na morze. Każda willa ma co najmniej cztery sypialnie i trzy poziomy, o łącznej powierzchni od 1013 do 1373 m2 i działkach od 1221 do 1556 m2. Projekt łączy w sobie nowoczesny design i elementy natury, tworząc wyjątkową przestrzeń do życia i relaksu.