Willa 4 pokoi 260 m² Baan Lamai, Tajlandia

Baan Lamai, Tajlandia
$362,536
$1,394/m²
;
In CRM: 2324547
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.12.2024

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    260 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Taras

Opis

Kompleks willi z basenami w spokojnej i malowniczej okolicy, Samui, Tajlandia

Oferujemy wille w stylu toskańskim z basenami, letnimi kuchniami, miejscami parkingowymi.

Lokalizacja i pobliska infrastruktura

Nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Lamai, zaledwie 800 metrów od obwodnicy i 1,2 km od Lotus Lamai, w pobliżu międzynarodowej szkoły.