Mieszkanie 2 pokoi 84 m² Calp, Hiszpania

Calp, Hiszpania
$478,270
$5,694/m²
;
In CRM: 489918
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Cena za m²
    $5,694/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Odkryj nowy program mieszkalny w Calpe, położony w uprzywilejowanej lokalizacji obok rezerwatu przyrody Las Salinas i zaledwie kilka minut spacerem od najsłynniejszych plaż w mieście, takich jak Playa de La Fossa i Playa del Arenal. Ten nowoczesny kompleks mieszkalny wyróżnia się architekturą i składa się z dwóch 10- piętrowych budynków z 2 i 3 sypialniami apartamentów zaprojektowanych w celu zapewnienia maksymalnego światła, komfortu i przestronnych tarasów, gdzie można podziwiać śródziemnomorski klimat i otwarte widoki na Kalp i jego naturalne otoczenie. Nowe apartamenty z pierwszą klasą obszarów komunalnych Zamknięta urbanizacja została zaprojektowana, aby zapewnić komfort, relaks i jakość życia przez cały rok. Wśród jego pełnowartościowych wspólnych obszarów wyróżniają się: Basen dla dorosłych Platforma Solarium dla padelaGurman i ogrody społeczne i zielone areały place zabaw dla dzieci Wszystko to w bezpiecznym i ekskluzywnym środowisku, idealne zarówno dla stałego zamieszkania i dla drugiego domu lub nieruchomości inwestycji na Costa Blanca. Lokalizacja tego kompleksu mieszkalnego pozwala cieszyć się doskonałą komunikację ze wszystkimi rodzajami usług i punktów zainteresowania: Sea Port of CalpeRestaurants and entertainment areas Centra edukacyjne i medyczne Supermarkety i sklepy w pobliżu pól golfowych Przestrzenie naturalne i szlaki turystyczne Ze względu na połączenie morza, przyrody i usług, apartamenty te są doskonałą okazją dla tych, którzy szukają nowego mieszkania w Calpe. Warunek: przestrzeń garażowa i magazyn są dostępne za dodatkową opłatą i nie są wliczone w cenę apartamentu.