Mieszkanie 1 pokój 79 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$689,510
$8,728/m²
;
In CRM: 468651
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $8,728/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Opis

Na wybrzeżu Benidorm znajduje się nowy zabytek architektury - elegancka, awangardowa wieża, która przemyśla życie nad morzem. Tutaj, każdy szczegół jest przemyślany, aby dać Ci specjalne doświadczenie: od niekończących się widoków do przestrzeni stworzonych dla rekreacji i przyjemności. Zaledwie kilka kroków od plaży, w tętniącej życiem okolicy z pełnym dostępem do wszystkich usług, ten ekskluzywny kompleks stawia Cię w centrum wydarzeń bez pozbawiania Cię ciszy i prywatności. Żyć w pobliżu morza, miasta i wszystkiego, co naprawdę się liczy. Każda rezydencja jest zaprojektowana tak, aby zapewnić przestrzeń, naturalne światło i stałe poczucie połączenia ze środowiskiem. Zewnętrzne tarasy, wspaniałe wnętrza i funkcjonalny układ muszą odpoczywać, komunikować się i cieszyć się życiem. Panoramiczny basen, siłownia, ogrody, salon... Każdy narożnik jest stworzony, aby czuć się nie tylko w domu, ale we własnej odosobnionej oazie. Idealny do wspólnego życia, z rodziną lub na odosobnione wakacje. Wykończenie z wysokiej jakości materiałów, nowoczesny design i przemyślane rozwiązania inżynieryjne dla komfortu każdego dnia. Wszystko ma na celu zapewnienie dobrego samopoczucia, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej w połączeniu z nowoczesnym stylem życia. Nadaje się zarówno do stałego zamieszkania, jak i jako drugie miejsce zamieszkania lub inwestycji: projekt ten oferuje unikalne połączenie projektu, lokalizacji i kosztów. Koncepcja stworzona dla tych, którzy wiedzą jak docenić naprawdę wyjątkowe.