Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Orihuela, Hiszpania

Orihuela, Hiszpania
$313,579
$2,775/m²
;
In CRM: 224900
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $2,775/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Przedstawiamy Państwu ten jasny i nowoczesny apartament na drugim piętrze ekskluzywnego kompleksu mieszkalnego Amanecer 3. Dzięki uprzywilejowanej lokalizacji, z widokiem na wspólny basen i otoczony przestronnych terenów zielonych, ten apartament jest idealny dla spokojnej i przytulnej rozrywki, będąc blisko wszystkich niezbędnych usług i mając dobrą dostępność transportu. Powierzchnia apartamentu wynosi 76,6 m2, obejmuje dwie sypialnie, dwie łazienki, podgrzewane podłogi, przestronny salon z otwartą kuchnią i duży taras 21 m2 z widokiem na południe, wyposażony w kanapy i idealny do korzystania z słonecznych dni. Wśród charakterystycznych cech tego mieszkania są alarmy, okna z moskitierami, klimatyzacja i grill na tarasie, zapewniając komfort i funkcjonalność. Ponadto apartament jest częściowo umeblowany i w pełni wyposażony. Apartament składa się z dwóch podziemnych miejsc parkingowych z ładowarkami do pojazdów elektrycznych, co zapewnia wygodę i nowoczesność. Apartament ten jest idealny zarówno dla stałego zamieszkania, jak i dla inwestorów poszukujących doskonałej możliwości wynajmu z wysokimi zyskami. Nie przegap okazji, aby zobaczyć to wyjątkowe mieszkanie na rynku!