Dom 4 pokoi 350 m² Benafim, Portugalia

Benafim, Portugalia, Loule
$3,66M
$10,467/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Rok realizacji
    1900
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    350 m²

Opis

Nowa willa z 4 sypialniami z basenem i ogrodem, położony w luksusowym ośrodku golfowym w Querença, Loulé, Algarve.
Nowy, oddzielony willa, pod klucz projekt, z 679m2 powierzchni brutto, ogród, basen i garaż dla kilku samochodów z elektrycznych punktów ładowania, umieszczony w "Alcedo Villas w Ombria" kompleks willi.
Alcedo Villas w Ombrii, otoczony rezerwatami przyrody i malowniczymi wioskami o białych ścianach, prezentuje inny Algarve, dając Ci swobodę korzystania i odkrywania bogatej historii, kultury i gastronomii, którą region ma do zaoferowania. Relaks w całkowitej spokoju i prywatności wsi Algarve, w komforcie zapewnionym przez pełen zakres usług bezpieczeństwa i konserwacji.
System automatyki domowej do sterowania oświetleniem, alarmami, ogrzewaniem i klimatyzacją podłogową, w pełni wyposażona kuchnia z urządzeniami z najwyższej klasy i marmurowymi blatami roboczymi, ogrody krajobrazowe z automatycznym oświetleniem i nawadnianiem, naturalne kamienne ściany objazdowe z automatycznymi bramami i dostępem do garażu i CCTV oraz systemu kamer nadzoru.
Projekty Villas Alcedo nadają każdej willi odrębny charakter, wykorzystując stany-tych-artystycznych-słonecznych i geotermalnych źródeł energii, aby zapewnić, że grunty, które nas dziś inspirują, przetrwają, aby zainspirować tych, którzy pójdą za nami jutro.