Mieszkanie 3 pokoi 71 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$246,910
$3,458/m²
;
In CRM: 17809
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Perkuna, 54

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,458/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1994
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

To 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest zaledwie kilka kroków od centrum handlowego Promenada. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących przestronnego noclegu blisko atrakcji i udogodnień życia miejskiego. Mieszkanie może zadowolić swoją lokalizacją i potencjałem, gdyż istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju.

 

Bliskość centrum handlowego Promenada sprawia, że ​​zakupy i wieczorne spacery są niezwykle wygodne. Mieszkanie wymaga odświeżenia lub naprawy. Nowy właściciel może dowolnie kształtować przestrzeń według swoich upodobań i potrzeb, nadając jej niepowtarzalny charakter.

 

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Składa się z salonu połączonego z częściowo otwartą kuchnią, sypialni oraz gabinetu, łazienki z WC, korytarza, osobnej toalety oraz zabudowanego balkonu. 

W cenę wliczona jest również piwnica, która zapewnia dodatkową przestrzeń magazynową.

 

Nieruchomość posiada prawo spółdzielczej własności lokalu wraz z księgą wieczystą, co pozwala na skorzystanie z kredytu przy zakupie.