Mieszkanie 1 pokój 35 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$268,882
$7,682/m²
;
In CRM: 16341
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Grzybowska, 61 b Platinum Tower B
  • Metro
    Rondo Daszyńskiego (~ 600 m)
  • Metro
    Rondo ONZ (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,682/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    20

Opis

Exkluzywna kawalerka w Centrum Warszawy z Balkonem i Ogrodem - Unikalna Okazja do Zakupu!

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę – ekskluzywną kawalerkę w samym sercu Warszawy, w prestiżowej dzielnicy Wola. Mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych znajduje się na drugim piętrze i posiada przytulny balkon z ogrodem.

Cechy Mieszkania:

  • Powierzchnia: 35 m².
  • Piętro: 2.
  • Prywatny balkon z możliwością urządzenia własnego ogrodu.
  • W pełni umeblowana kawalerka.
  • Nowoczesne sprzęty AGD wliczone w cenę.
  • Ochrona 24/7 dla Państwa spokoju.
  • Recepcja dla Państwa wygody.
  • Opcja zakupu dodatkowego miejsca parkingowego za 125 000 złotych.

Udogodnienia i Infrastruktura:

  • Doskonałe połączenia komunikacyjne, blisko centrum miasta.
  • Bliskość kawiarni, restauracji, sklepów, salonów urody i siłowni.
  • Opcja indywidualnego przearanżowania mieszkania za dodatkową opłatą.

Ta kawalerka to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie komfort, styl i centralną lokalizację. Nie przegap okazji, aby zdobyć swoje przytulne miejsce w sercu Warszawy! W celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia się na prezentację, prosimy o kontakt.

Lokalizacja na mapie

Polska, Warszawa
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata