Mieszkanie 1 pokój 54 m² Donja Lastva, Czarnogóra

Czarnogóra, Donja Lastva
$222,497
$4,120/m²
;
In CRM: 616
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.05.2024

Cena za m²
    $4,120/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Opis

Lokalizacja: Tivat Powierzchnia apartamentu: 31- 133 metrów kwadratowych. Liczba sypialni: 1-2 Liczba łazienek: 1-2 Koszt: 79716.0 - 470250.0

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek