Mieszkanie 3 pokoi 108 m² Lustica, Czarnogóra

Czarnogóra, Lustica
$1,97M
$18,261/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $18,261/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

Dokument pobytowy dla nieruchomości✅

Nazywam się Leon, zapytaj mnie, dostępność i ceny muszą być określone w dniu aplikacji!!

Czarnogóra. Szczęściarz. Happy.🌏🇲🇪

Luksusowe apartamenty z trzema sypialniami w elitarnym kompleksie klasy Luxury - MARINA VILLAGE LUŠTICA BAY na jachcie marina!

* na sprzedaż ponad dwieście elitarnych obiektów

* Pięćdziesiąt metrów do morza

* widok na morze

SCARE: 107.54 m2

📍 CHERNOGORIA: LUSZTA: LUSZTA BEY

Koszt: 1,700,000 EUR

Oferujemy na sprzedaż apartamenty z 3 sypialniami w Marina Village, Luštica Bay - jeden z najbardziej prestiżowych obszarów przybrzeżnych Czarnogóry, położony w pobliżu przystani jachtowej i kompleksu promenady. Rezydencja łączy w sobie przestronny układ rodzinny, panoramiczne szyby i bezpośredni dostęp do całej infrastruktury Luštica Bay.

Główne cechy:

  • Powierzchnia całkowita: 107,54 m2
  • Sypialnie: trzy
  • Kąpiele: trzy
  • Typ: Apartamenty

O mieszkaniu:

Układ apartamentu obejmuje przestronny salon z otwartą kuchnią i jadalnią, trzy oddzielne sypialnie, trzy łazienki i taras. Dzięki panoramicznym oszkleniom apartament jest wypełniony naturalnym światłem, a otwarty salon tworzy komfortową przestrzeń zarówno dla relaksu i stałego pobytu.

Wnętrza wykonane są w nowoczesnym stylu śródziemnomorskim z wykorzystaniem naturalnych materiałów, odcieni światła i wbudowanych systemów przechowywania.