Mieszkanie 3 pokoi 112 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$482,489
$4,308/m²
;
Data aktualizacji: 10.03.2026

Cena za m²
    $4,308/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Ten wspaniały apartament z trzema sypialniami znajduje się w Budva, Czarnogóra. Położony na 2. piętrze nowo wybudowanego kompleksu 6-piętrowego wzdłuż Jadranskiego Put.

Ten przestronny apartament oferuje trzy łazienki, zapewniając komfort i wygodę. Nowoczesny design i wysokiej jakości wykończenia w całej jednostce podnieść przestrzeń życiową do nowych poziomów wyrafinowania.

W kompleksie znajduje się winda, która zapewnia łatwy dostęp do mieszkania. Ponadto, apartament jest w pełni umeblowany, oferując rozwiązanie pod klucz dla natychmiastowego obsadzenia lub wynajęcia.

Nie przegap szansy na uczynienie tej wyjątkowej własności twoją.

Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zaplanować oglądanie!