Willa 178 m² Pecurice, Czarnogóra

Pecurice, Czarnogóra
$257,437
$1,446/m²
;
In CRM: 37196
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.08.2025

• Adres
    91, 23 Saoyhat apartment

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    178 m²

Opis

Piękna willa na sprzedaż - Aparthotel
Działalność turystyczna
Budynek składa się z trzech pięter, całkowita powierzchnia budynku wynosi 178 m2, plus dodatkowa piwnica i pralnia z tyłu budynku, Willa znajduje się na działce 203 m2.

Plac jest ogrodzony wokół obwodu kamiennym ogrodzeniem i ma kutą bramę.

Każde piętro posiada osobne wejście, które jest bardzo wygodne do prowadzenia działalności hotelowej i pobytu dla gości. Każdy z trzech apartamentów jest trzypokojowy apartament, który ma 2 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, wanna.

Naprawa kapitału została wykonana w czerwcu 2018 z materiałów wysokiej jakości, meble prezentowane są w klasie luksusowej, wszystkie apartamenty wyposażone są w niezbędne wyposażenie, inwerter klimatyzacja, szybki Internet i kanały telewizyjne w większości krajów świata.

1 piwnica, może być używany jako pokój odpoczynku dla pokojówki.

2 pokój za budynkiem, używany jako pralnia, gdzie pralka i 2 lodówki są instalowane na potrzeby właścicieli i pracowników

3 pierwsze piętro: salon połączony z kuchnią, korytarz, 2 sypialnie, duża łazienka! plus ogromny taras

4 drugie piętro: korytarz, kuchnia, duży salon, łazienka, 2 sypialnie, taras przed budynkiem i taras za budynkiem