Lokale gastronomiczne 2 429 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$2,70M
$1,112/m²
;
In CRM: 647811
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.07.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Marstalu iela, 21

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,112/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    2 429 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Dobra lokalizacja. Jakość naprawy, technicznie stabilny i niezużyty dom. Lokale handlowe są obecnie dzierżawione dla najemców dobrych i wypłacalnych, a aplikacja 50% jest już opróżniona dla dalszych możliwości. Górne piętra można przekształcić pomieszczenia w apartamenty. Lokalizacja jest dobrze znana z restauracji i klubów, kiedyś był jednym z znanych klubów w mieście. Dom z charakterem do przekształcenia. Inwestuj w Stare Miasto, inwestuj w Rydze, na Łotwie.

Lokalizacja na mapie

Łotwa, Ryga
Edukacja
Jedzenie i picie
Transport
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty