Szeregowiec 13 pokojów 300 m² Terni, Włochy

Włochy, Terni
$668,508
$2,228/m²
;
Data aktualizacji: 11.03.2026

Rooms:
    13
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²

Opis

Pojedyncza willa z 2000 m ogrodu z esencjami i studni. Parter z trzema sypialniami, dwie łazienki, pokój dzienny, kuchnia. Podłoga piwnica z tawerną i aneksem kuchennym, łazienka, magazyn. Niedokończone strych na pierwszym piętrze. Pod gankiem różne pokoje i piwnica. System fotowoltaiczny 8,5 kw. Klasa energetyczna C (przed systemem fotowoltaicznym) Powierzchnia ponad 300 m2 Doskonały stan ogólny (najnowsza konstrukcja) Odtajniona pozycja na równinie

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?