Mieszkanie 4 pokoi 133 m² Sanremo, Włochy

Sanremo, Włochy
$433,714
$3,261/m²
;
In CRM: 5359
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $3,261/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    133 m²

Opis

LH- 2Q77. Apartamenty z pięknym widokiem na morze we Włoszech!

Tylko rzut kamieniem od piaszczystych plaż słynnego włoskiego kurortu San Remo - Liguria, apartamenty z pięknym widokiem na morze we Włoszech są na sprzedaż! Apartamenty znajdują się w obszarze piaszczystych plaż miasta, tuż obok słynnej ścieżki rowerowej Sanremo, który jest gospodarzem jednego z etapów słynnego krajowego turnieju rowerowego: "Giro d 'Italia" i składają się z: wejście do sali, przestronny salon z pięknym widokiem na morze, kuchnia, duża sypialnia, dwie sypialnie, dwie łazienki i malowniczy taras objazdowy z prywatnym ogrodem i przytulny ganek. Prywatny parking dla mieszkańców kompleksu condominium, w którym znajduje się apartament, uzupełnia te apartamenty nad morzem we Włoszech, Liguria, San Remo! Idealny dom na morzu i inwestycje w nieruchomości we Włoszech! Dodatkowe usługi firmy: - Sprawdzanie czystości prawnej - Wsparcie prawne transakcji z gwarancją uzyskania wszystkich dokumentów dotyczących własności - Podróże: Rezerwacja biletów lotniczych w najniższej cenie - Usługi postsprzedaży - rozwiązanie wszelkich pytań dotyczących utrzymania nieruchomości LH- 2Q77