Szeregowiec 9 pokojów 350 m² Municipality of Vari Voula Vouliagmeni, Grecja

Grecja, Municipality of Vari Voula Vouliagmeni, Vari Municipal Unit
$3,66M
$10,458/m²
;
In CRM: 11715
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Miasto
    Municipality of Vari - Voula - Vouliagmeni

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    9
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    350 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    350 m²

Opis

Na sprzedaż maisonette 350 m kw. W Atenach. Maisonette ma 3 poziomy. Półpiwnica składa się z 2 sypialni, jednej kuchni, jednej łazienki. Parter składa się z 3 sypialni, salonu, jednej kuchni, 2 łazienki, jednego magazynu. 1 piętro składa się z 4 sypialni, 2 pomieszczeń dziennych z kuchnią, 2 łazienki. Są: klimatyzacja, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród.