Mieszkanie 3 pokoi 150 m² Pavlos Melas Municipality, Grecja

Grecja, Pavlos Melas Municipality, Polichni Municipal Unit
$340,010
$2,267/m²
;
In CRM: 165619
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Cena za m²
    $2,267/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 150 m2 w Salonikach. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z 3 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, 2 łazienki.
Okna wychodzą na las. Obiekt posiada kominek, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. W budynku jest winda. Nieruchomości obejmuje parking.

Apartament znajduje się w dzielnicy Polykhni.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Pavlos Melas Municipality, Polichni Municipal Unit

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?