Dom wolnostojący 3 pokoi 135 m² Galatista, Grecja

Galatista, Grecja, Polygyros Municipality
$82,650
$612/m²
;
In CRM: 62463
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    135 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    88 m²

Opis

Na sprzeda? 2- pi? trowy dom 135 m kw. w Chalkidiki. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Są: klimatyzacja. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą.

Lokalizacja na mapie

Galatista, Grecja, Polygyros Municipality

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć