Dom wolnostojący 2 pokoi 130 m² Skotina, Grecja

Skotina, Grecja, Dion Olympos Municipality
$194,817
$1,499/m²
;
In CRM: 49582
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    130 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    361 m²

Opis

Na sprzedaż 2 piętrowy dom o powierzchni 130 metrów kwadratowych na wybrzeżu olimpijskim. Parter składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednej magazynu. Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednego magazynu. Widok na miasto, morze, góra otwiera się z okien. Jest klimatyzacja. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród.

Lokalizacja na mapie

Skotina, Grecja, Dion Olympos Municipality