Działki Region Macedonia Wschodnia i Tracja, Grecja

Grecja
$156,978
$361/m²
;
In CRM: 1827
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.02.2025

Opis

Plot w okolicy Chrysi Ammoudia w Thassos. Jest budowalny i ma powierzchnię 435 m2. Ma współczynnik budynku 0,4, a nieruchomość 175 m kw. Znajduje się 800 m od pięknej plaży Chrysi Ammoudia. Ma 10 drzew oliwnych. Biuro Thassos Realestate znajduje się na wyspie Thassos i specjalizuje się w rynku nieruchomości wyspy. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty lub zadzwoń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dalszych informacji. Do wskazania nieruchomości, konieczne jest, aby przedstawić nam dowód tożsamości lub paszport i podpisać umowę między nami. Theodoris Angelidis

Lokalizacja na mapie

Grecja

Wideo recenzja Działki w Region Macedonia Wschodnia i Tracja, Grecja

Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek