Dom 4 pokoi 202 m² Kiti, Cypr

Kiti, Cypr
$504,655
$2,498/m²
;
In CRM: 245139
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    202 m²

Opis

4-Sypialnia Villa Apartamenty i przestrzenie mieszkalne Ta zbliżająca się 4-sypialnia, 3-łazienka semi-oddzielona willa znajduje się w wyłącznej strzeżonej społeczności w Kiti Village. Willa jest usytuowana na dwóch poziomach - dolnym i górnym piętrze - i zapewnia 127 m ² pokrytej powierzchni mieszkalnej, uzupełnionej hojnym prywatnym ogrodem, który rozciąga obszary mieszkalne na zewnątrz i tworzy spokojne otoczenie prywatne. Główny salon jest zaprojektowany jako jasne i centralne przestrzeni, łącząc kuchnię, jadalnia i salon w jednym harmonijnym środowisku. Duże drzwi przesuwne pozwalają na naturalne światło do zalewania wnętrza, tworząc jednocześnie bezproblemowe podłączenie do prywatnej przestrzeni zewnętrznej, otwierając się bezpośrednio na ogród prywatny o powierzchni 60 m ² - idealny do relaksu, czasu rodzinnego i rozrywki w prawdziwym stylu śródziemnomorskim. Sypialnie Cztery sypialnie są zaprojektowane jako spokojne i prywatne rekolekcje, oferując spokojną atmosferę z dala od głównych obszarów mieszkalnych. Każdy pokój jest dobrze dopasowany, co pozwala na komfortowe umeblowanie szaf, stołów nocnych i dodatkowych elementów, takich jak biurko lub garderoba. Duże okna wzmacniają naturalne światło i wentylację, tworząc świeże i przestronne środowisko przez cały dzień. Konstrukcja koncentruje się na prostoty i elegancji, wykorzystując wysokiej jakości materiały i neutralne tony, aby stworzyć relaks i ponadczasowy uczucie. Master Sypialnia oferuje bardziej przestronny układ z dodatkowymi rozwiązaniami przechowywania i wyrafinowane poczucie prywatności, podczas gdy pozostałe sypialnie zapewniają elastyczne wykorzystanie jako pokoje gościnne, biuro domowe lub pokoje dla dzieci - co dom dobrze nadaje się zarówno do życia rodzinnego i goszczących gości. Wyczucie ogólne Każdy pokój jest zaprojektowany z uwzględnieniem szczegółów, zapewniając równowagę między stylem i praktycznością. Połączenie naturalnego światła, nowoczesnych wykończeń i dobrze zaplanowanych układów tworzy przestrzenie życiowe, które czują się komfortowo i wyrafinowane - doskonale nadaje się do codziennego życia w spokojnej miejscowości położonej blisko wybrzeża Larnaca. Willa jest częścią ekskluzywnej, strzeżonej społeczności w Kiti Village, z wspólnym basenem, placem zabaw dla dzieci i pięknie urządzonymi obszarami gminnymi. Położony zaledwie 1 minutę od zarówno Kiti i Pervolia Villages, z łatwym dostępem do lokalnych sklepów, kawiarni i restauracji - plaża jest zaledwie 1,2 km od hotelu. Doskonałe połączenia do Limassol, Nicosia i Ayia Napa sprawiają, że jest to idealne miejsce na stałe zamieszkania, wakacje życia lub inwestycji. W sumie willa ma 202 m ² na swoich wewnętrznych i zewnętrznych obszarach, położony na prywatnym ogrodzie 60 m ². Nieruchomość jest oceniana na Energy Efficiency Grade A, o wysokiej jakości konstrukcji i nowoczesnych, energooszczędnych funkcji w całym.