Mieszkanie 145 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$280,664
$1,936/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,936/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    145 m²

Opis

Opis przedmiotu: Ostatnie dostępne mieszkanie! Jesteśmy na miejscu i jesteśmy Państwa przedstawicielem na Cyprze! Dzięki temu możemy zaoferować najlepsze oferty cenowe dla inwestycji i nieruchomości wakacyjnych na całej wyspie. REZYDENCJE LARNACA - możliwość inwestycji w Livadii. Ostatnie dwa 2 + 2 penthouses w doskonałej cenie i z pięknym widokiem z tarasu na dachu. Cena obejmuje dwie łazienki, meble, miejsce parkingowe i piwnicę! Przedstawiamy nowy projekt rezydencji Larnaca w cichej dzielnicy Livadia, w pobliżu centrum Larnaca. Projekt oferuje tylko 8 nowoczesnych apartamentów - 4x jednoosobowy i 4x dwuosobowy, z których dwa posiadają prywatny taras na dachu z pięknym widokiem. Nowoczesna architektura i materiały wysokiej jakości Każdy apartament posiada własny magazyn i zadaszony parking Dobrze utrzymane obszary wspólne i zieleń Wielka dostępność sklepów, szkół i plaż Po co teraz inwestować? Południowy Cypr ma zatwierdzone wejście do Schengen, co doprowadzi do wzrostu cen nieruchomości. Dodaj do tego najdłuższy sezon letni w Europie i wysoki popyt na wynajem i mieszkania wakacyjne. Larnaca Residences - ograniczona liczba apartamentów, strategiczne położenie, idealne dla inwestorów i własnego wypoczynku. Niska stopa przestępczości, korzystne warunki podatkowe, powszechne korzystanie z języka angielskiego i najdłuższy letni sezon w Europie sprawiają, że Cypr jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla życia i prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmujemy się wszystkim - od wyboru nieruchomości do pełnego zarządzania i wynajmu.