Penthouse z 2 sypialniami 102 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$518,965
$5,088/m²
;
In CRM: 241276
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $5,088/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Opis

Dwa nowoczesne apartamenty penthouse znajduje się w bardzo sought- after dzielnicy mieszkalnej Agios Athanasios oferują idealną równowagę prywatności, komfortu i nowoczesnego życia miejskiego. Zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wyrafinowanych szczegółach architektonicznych, każdy apartament zapewnia dobrze zaplanowany układ przeznaczony zarówno dla właścicieli-osób i długoterminowych najemców. W spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do autostrady i zaledwie kilka minut od centrum miasta Limassol, apartamenty korzystają ze stałego silnego popytu i doskonałej łączności do kluczowych przedsiębiorstw, stylu życia i miejsc wypoczynku. Z perspektywy inwestycyjnej nieruchomości te stanowią atrakcyjną okazję, wspieraną silnymi podstawami obszarowymi, ograniczoną podażą i lokalizacją premii, z wyraźnym potencjałem oceny kapitału i stabilnym dochodem z najmu. Funkcje mieszkania i korzyści • Nowoczesny projekt architektoniczny • Dwupokojowe układy z praktycznymi przestrzeniami mieszkalnymi • Cicha lokalizacja w Agios Athanasios • Bezpieczny dostęp do budynków • Prywatny parking kryty • Łatwy dostęp do autostrady i centrum miasta Limassol • Blisko szkół, supermarketów, parków i udogodnień codziennego użytku

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %