Mieszkanie 4 pokoi 238 m² Androlikou, Cypr

$1,84M
$7,747/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $7,747/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    238 m²

Opis

Jest to wspaniały 3-pokojowe wille położone obok Półwyspu Akamas. Wille będą oferować prywatność wraz z unikalną konstrukcją, aby zapewnić optymalny poziom stylowego życia, z imponująco oszałamiającym widokiem na wybrzeże Morza Śródziemnego i zieleni.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?