Dom 6 pokojów 270 m² Episkopi Municipality, Cypr

$587,684
$2,177/m²
;
In CRM: 29926
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    298 m²

Opis

Piękny sześć sypialnia dom w Episkopi jest dostępny teraz.. Ma wewnętrzną powierzchnię pokrytą 270 metrów kwadratowych i powierzchni 297,50 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się otwarta kuchnia z jednym salonem, dwoma sypialniami i łazienką rodzinną. Na pierwszym piętrze znajduje się jeden salon, jedna jadalnia, otwarta kuchnia plan i gość w / c. Ponadto są cztery sypialnie (jeden z nich ma en- suite prysznic), wszystkie wyposażone szafy i łazienkę na drugim piętrze. Na zewnątrz budynku znajduje się ładny duży ogród z drzewami i kwiatami, z automatycznym systemem nawadniania i dużym zadaszonym miejscem parkingowym dla dwóch samochodów Aluminiowe drzwi i okna są podwójnie oszklone zamkami bezpieczeństwa. Posiada również panele fotowoltaiczne. Posiada również system alarmowy, a / c we wszystkich obszarach i ładne weranda i dziedziniec cieszyć się kawą i jedzeniem.. Dom znajduje się w jednym z najlepszych miejsc w Episkopi z widokiem na Limassol i jest tylko 15 minut jazdy od miasta Limassol. Położony w cichej, miłej okolicy otoczony przez ładne domy na ślepej uliczce. Ma łatwy dostęp do autostrady Proszę, zadzwoń do mnie.