Mieszkanie 3 pokoi 146 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$628,282
$4,303/m²
;
In CRM: 60637
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.10.2025

Cena za m²
    $4,303/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²

Opis

Nowy rozwój mieszkaniowy w regionie Kato Polemidia, Limassol. Projekt składa się z 10 mieszkań. Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 108 m2 Pokryte werandą 38 m2 Niepokryta weranda 18 m2 Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 108 m2 Pokryte werandą 31 m2 Niepokryta weranda 27 m2 2 miejsca parkingowe W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia Data dostawy: Q4 2027