Mieszkanie 2 pokoi 74 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$471,381
$6,367/m²
;
Data aktualizacji: 17.07.2025

Cena za m²
    $6,367/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²

Opis

Urbana Suites są stylowe i nowoczesne apartamenty w sercu Cypru, idealne do komfortowego życia i relaksu. Elegancki design, panoramiczne widoki i premium udogodnienia tworzą atmosferę komfortu i prywatności. Urbana Suites jest idealnym wyborem dla tych, którzy docenią harmonię komfortu i urbanistyki. # ref: APA _ 555

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?