Mieszkanie 1 pokój 54 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$332,231
$6,152/m²
;
In CRM: 194214
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $6,152/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Ten nowoczesny apartament z jedną sypialnią oferuje 54 metrów kwadratowych przemyślanej przestrzeni wewnętrznej i jest obecnie w budowie, obiecując świeżą, nowoczesną atmosferę. Apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z windą, która łączy komfort z wygodą. Podłogi ogrzewane zapewniają idealne warunki życia przez cały rok.

Kompleks, który mieści apartamenty, strzeżone i zamknięte, posiada wspólny basen i w pełni wyposażoną siłownię dla mieszkańców. Apartament można kupić z mebli, co znacznie uprości Twój ruch. Piękny widok na morze i bliskość pola golfowego sprawiają, że ten dom nadaje się zarówno do wypoczynku i aktywnego stylu życia.