Willa 6 pokojów 400 m² Kalo Chorio Lemesou, Cypr

Kalo Chorio Lemesou, Cypr
$2,89M
$7,224/m²
;
In CRM: 232915
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²

Opis

Ta oszałamiająca 6-pokojowa willa, zagnieżdżona w spokojnych wzgórzach Kalo Chorio na Cyprze, oferuje doskonałą mieszankę luksusu i spokoju. Obiekt otoczony malowniczym widokiem na góry oferuje bujne krajobrazy z palmami i rozległą przestrzeń na zewnątrz. Centerpiece z zewnątrz jest duży basen, wraz z otaczającym tarasem do relaksu i na zewnątrz jadalnia. Sama willa posiada elegancką śródziemnomorską architekturę z kamiennymi ścianami, przestronnymi balkonami i wielkimi schodami przy wejściu. Rezydencja jest zaprojektowana, aby zapewnić dużą przestrzeń życiową, z sześciu sypialni, pięć łazienek i wygodną toaletę dla gości. Wnętrze łączy nowoczesny komfort z klasycznym stylem, idealny dla dużych rodzin lub zabawnych gości. Dodatkową atrakcją są dobrze urządzone ogrody, asfaltowane chodniki i duża przestrzeń na zewnątrz. Jego odosobniona lokalizacja oferuje prywatność, będąc nadal blisko udogodnień Kalo Chorio, co czyni go idealnym rekolekcją lub domem rodzinnym.

Lokalizacja na mapie

Kalo Chorio Lemesou, Cypr
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %