Willa 6 pokojów 500 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$3,29M
$6,588/m²
;
In CRM: 243294
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²

Opis

Ta przestronna willa z 6 sypialniami znajduje się w południowej części Agia Fila w Limassol, oferując ciche i prywatne miejsce w cul- de- sac, a pozostała zaledwie 4 km od centrum miasta i 6 km od morza. Zbudowany w 2026 roku i ustawiony na powierzchni 732 m ², nieruchomości obejmuje trzy poziomy o łącznej powierzchni pokrytej 500 m ². Willa posiada jasny i funkcjonalny układ, w tym w pełni wyposażoną kuchnię z granitowymi blatami roboczymi, kuchnię drugorzędną, hojny salon z kominkiem, pomieszczenie użytkowe, pomieszczenie do przechowywania oraz toaletę dla gości. Istnieje sześć sypialni, w tym dwa en- suite, jak również pięć łazienek i garderoby. Dom wyposażony jest w klimatyzację VRV, centralne ogrzewanie, okna z podwójną szybą, flyscreens, ciśnieniowy system wodny, panele słoneczne, a także zapewnienie fotowoltaiki. Dodatkowe funkcje obejmują pokój pokojowy, system alarmowy, CCTV i dwa miejsca parkingowe. Na zewnątrz obiektu znajduje się prywatny basen, duża odkryta weranda o powierzchni 86 m ² oraz pięknie utrzymany, dojrzały ogród, z którego roztacza się widok na góry i morze. Jest to doskonała możliwość odsprzedaży łączy przestrzeń, prywatność i wygodny dostęp do wszystkich udogodnień i autostrady.