Penthouse z 1 sypialnią 109 m² Pyla, Cypr

Pyla, Cypr
$202,269
$1,856/m²
;
In CRM: 5444
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $1,856/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    109 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Ten apartament 1 sypialnia w Pyla, Larnaca jest doskonale położony w szybko rozwijającej się dzielnicy Larnaca, w pobliżu autostrady. Jest dogodnie położony 17 km od lotniska Larnaca, 2 km od plaży publicznej, 11.5 km od UCLan University i 13 km od centrum miasta Larnaca. Penthouse dysponuje nowoczesnymi certyfikowanymi ekologicznymi materiałami budowlanymi dostarczanymi przez naszych partnerów, z naciskiem na ochronę pleśni i hałasu, izolację i estetykę zewnętrzną, zapewniając wysoką jakość życia codziennego. Obiekt jest przeznaczony do dostawy we wrześniu 2024 roku.