Dom 4 pokoi 280 m² Vouni, Cypr

Vouni, Cypr, Vouni
$876,491
$3,130/m²
;
In CRM: 37397
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    280 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    802 m²

Opis

Oryginalny dom, oparty na 2 tradycyjnych kamiennych domkach, został zbudowany na początku lat 90-tych i został sympatetycznie odnowiony i rozszerzony przez jego obecnych właścicieli łącząc szereg oryginalnych funkcji z nowoczesnymi udogodnieniami. Główne cechy 4 sypialnie, 4 ½ łazienki 280m2 powierzchni pokrytych na powierzchni 802m2, 100m2 pokrytych i niepokrytych werandy W pełni wyposażone w ACs i centralne ogrzewanie (gaz) Nowoczesna w pełni wyposażona kuchnia Wysokie pułapy Owiń werandę w kształcie L na drugim piętrze Niesamowity kwitnący ogród z dorosłymi drzewami, krzakami i kwiatami Dwa samochody, drzwi rolkowe garaż i magazyn Duży prywatny basen, tarasy słoneczne Tytuł aktów prawnych Renowacja wykonana około 5 lat temu