Nieruchomości komercyjne 550 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$4,94M
$8,988/m²
;
In CRM: 244434
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

• Adres
    Koumandarias, 12 Private Aesthetic Center by Punin

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,988/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    550 m²

Opis

Odnowiony budynek handlowy w starym mieście Limassol (Centrum Historyczne) - ok. 200 m od Limassol Marina. Przychody z produkcji aktywów o znacznych korzyściach podatkowych: jako odnowiony budynek notowany, wszystkie dochody z najmu są zwolnione z podatku. Budynek - 550 m2 łącznej powierzchni pokrytej - 693 m2 powierzchni - Odnowiony budynek na liście - Stan reselacyjny - Początkowo odnowiony dla boutique- hotel - adaptacyjne dla gościnności, F & B, biura lub mieszane komercyjne Profil dochodu (na sprzedawcę) - Bieżący czynsz: €20,000 / miesiąc - Roczny czynsz: 240.000 EUR - Indykatywny plon brutto: ▼ 5,71% od €4,2M - Specjalna ulga podatkowa: jako odnowiony budynek z listy, ALL wynajem dochodów jest wolny od podatku Najważniejsze punkty inwestycji - Dochody z najmu zwolnione z podatku - wyjątkowa wymieniona korzyść - Prime old-town lokalizacja, 200 m od Limassol Marina - Boutique- Hotel- remont już na miejscu - Nadaje się do gościnności, F & B, biura lub mieszane użytku komercyjnego - Charakter budynku dziedzictwa z zakończeniem prac renowacyjnych Lokalizacja - Limassol Stare Miasto / Centrum Historyczne - Około 200 m od Limassol Marina

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?