Mieszkanie 2 pokoi 67 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$125,990
$1,880/m²
;
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $1,880/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie w dobrze utrzymanym kompleksie mieszkalnym Sunny View Central w Sunny Beach, Bułgaria. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym kompleksie wakacyjnym z dobrą infrastrukturą i idealnie nadaje się jako dom wakacyjny, nieruchomość inwestycyjna lub do użytku osobistego. Szczegóły dotyczące własności: 📍 Położenie: Sunny View Central, Sunny Beach, Bułgaria 🏢 Nazwa apartamentu: 3-pokojowe mieszkanie 📐 Powierzchnia mieszkalna: 67 m ² 🏬 Piętro: 4 piętro 🛏 Wyposażenie: Pokój dzienny z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka / WC, balkon Uzasadnienie Meble: nieumeblowane Wyposażenie i osprzęt: Winda Basen zewnętrzny Basen dla dzieci Taras słoneczny Dobrze utrzymane obszary zielone Spa z sauną Usługa bezpieczeństwa / nadzór wideo Kontrolowany dostęp do kompleksu Balkon Okna PVC z podwójnym szybami Połączenia do klimatyzacji Miejsce parkingowe (w zależności od dostępności) Lokalizacja: Apartament znajduje się w popularnym kompleksie mieszkalnym Sunny View Central w Sunny Beach, Bułgaria. Lokalizacja jest cicha, ale centralna: - Kilka minut spacerem do piaszczystej plaży - Blisko restauracji, kawiarni, supermarketów i sklepów - Dobre połączenia z transportem publicznym - Otoczone obszarami zielonymi i rekreacyjnymi Idealny na pobyty wakacyjne, stałe miejsce zamieszkania lub wynajem Różne: Masz pytania o nieruchomość, czy chcesz umówić się na wizytę? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.