Mieszkanie 1 pokój 34 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$91,645
$2,695/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $2,695/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Opis

Opis przedmiotu: Ten dobrze utrzymany apartament o powierzchni 34 m ² znajduje się w popularnym i wysokiej jakości wyposażonym kompleksie Prestige Fort Beach w Sveti Vlas, zaledwie kilka kroków od plaży. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i jest w pełni wyposażone w wysokiej jakości meble - gotowe do natychmiastowego obsadzenia. Studio składa się z jasnego salonu i miejsca do spania z nowoczesnym aneksem kuchennym, przytulnej jadalni i funkcjonalnej łazienki z prysznicem. Dzięki dobremu układowi i wysokiej jakości umeblowaniu mieszkanie jest idealne na wakacje, całoroczne życie lub jako lukratywna inwestycja na wynajem wakacyjny. Wyposażenie i osprzęt: W pełni wyposażone w wysokiej jakości meble Kuchnia otwarta z urządzeniami (kuchenka, lodówka, kuchenka mikrofalowa) Klimatyzacja do chłodzenia i ogrzewania Nowoczesna łazienka z prysznicem Jadalnia ze stołem i krzesłami Powierzchnia mieszkalna i sypialna z sofą / łóżkiem, szafy i schowkiem Telewizja i dostęp do Internetu Wysokiej jakości podłóg i dobrej izolacji Obszar balkonu / tarasu (jeśli dostępny - można potwierdzić) Kompleksowe udogodnienia: Duży basen + basen dla dzieci Obszar fitness Usługi masażu i wellness Plac zabaw dla dzieci Restauracja i kawiarnia w kompleksie Minimarket 24 / 7 ochrona i odbiór Miejsca parkingowe dla mieszkańców Winda w budynku Lokalizacja: Kompleks Prestige Fort Beach znajduje się w Sveti Vlas, w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów ośrodka, bezpośrednio na pierwszej linii morskiej. Rozwój znajduje się w cichym i dobrze utrzymanym środowisku, zaledwie kilka kroków od szerokiej piaszczystej plaży. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, kawiarni, supermarketów i sklepów sezonowych. Promenada Sveti Vlas oraz słynny port jachtowy Marina Dinevi są łatwo dostępne na piechotę i oferują różne możliwości rozrywki. Obszar charakteryzuje się szczególnie czystym powietrzem - dzięki połączeniu morskiej bryzy i bliskości zalesionych stoków bałkańskich. W rezultacie Sveti Vlas jest uważany za jedno z najlepszych miejsc wzdłuż bułgarskiego wybrzeża za zdrowy klimat. Różne: Masz pytania dotyczące nieruchomości czy chcesz zorganizować oglądanie? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.