Dom 5 pokojów 212 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$402,668
$1,899/m²
;
In CRM: 33873980
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    212 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    80 000 m²

Opis

ID33873980
Powierzchnia całkowita: 212 metrów kwadratowych.
Powierzchnia 800 metrów kwadratowych.
Cena: 349000 EUR
Faza budowy - Act- 15
Płatność:
5000 Depozyt w euro
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności

Oferowane na zakup przytulny dom z widokiem panoramicznym, położony w obszarze skali Cholakov. Powierzchnia gruntu 800 m kw. Powierzchnia mieszkalna domu 212 m kw. Dom został odnowiony przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych i wystroju.
Dystrybucja 1 piętro:
korytarz, duży salon z kuchnią, łazienka dla gości, sypialnia z własną łazienką. Z sypialni i salonu jest oddzielny dostęp do basenu i wnętrza. Powierzchnia kuchni posiada wysokiej jakości budynk- w meblach i wszystkich niezbędnych urządzeń.
Salon z kominkiem. Sanitaries z ciepłą podłogą elektryczną.
Dystrybucja 2 piętra:
dwie sypialnie, każda z garderobą, biuro, łazienka z łazienką.
Na miejscu jest basen.
Dom jest całkowicie gotowy do życia.