Dom 163 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$67,000
$411/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

• Adres
    Kamanica Zyraveckaa, 62

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    163 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Dom wiejski typu mieszkalnego w dzielnicy Brest. Rok 2012.p. 1. piętro, poddasze. Razem.SNB - 163,2 metrów kwadratowych.m, ogółem.- 163,2 metrów kwadratowych.m, żył.- 110,6 metrów kwadratowych.m, kuchnia.- 9,6 metra kwadratowego.m. 7 pokoi. Ściany: materiał - blok krzemianowo-gazowy; wykończenie elewacji - otynkowane, pomalowane. Krew: metalowe płytki. Podstawa: taśma monolityczna; materiał jest betonowy. Komunikacja: ogrzewanie - kocioł gazowy, gaz - scentralizowany, zaopatrzenie w wodę - studnia i hydrofort, energia elektryczna - scentralizowana, ścieki - autonomiczne. Jose.budynki: szopa, dwie szklarnie 4x6 m od poliwęglanu . Działka - 0,0500 ha. Zobacz bardziej szczegółowo Handel jest zawsze możliwy - zadzwoń! Jesteśmy gotowi pomóc w sprzedaży Twojej nieruchomości na zakup tego obiektu, rozważ wymianę. Tutaj możesz znaleźć inne opcje - dziś ponad 3000 na naszej stronie internetowej.

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %