Mieszkania na sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 7

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
1 206 obiektów total found
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 92 m²
Piętro 5/10
The apartment is on the 5th floor of a new building, part of a complex from the year 2024. …
$244,715
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 116 m²
Piętro 4
✅ Cena: 174000 Euro✅ Położenie: Blisko Alp, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 116m2Obszar, w kt…
$199,648
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 109 m²
✅ Cena: 108 000 euro✅ Lokalizacja: "Zenel Murra" ulica, Vlore✅ Powierzchnia: 109m2Obszar, w …
$126,822
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
✅ Cena: 1350 euro / M2 - 133,650 euro✅ Lokalizacja: Urban Cafe, Vlore✅ Powierzchnia całkowit…
$104,379
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 82 m²
Piętro 4
"Radhima Fortress" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, położonym w nadmorskie…
$324,552
TekceTekce
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 128 m²
Piętro 3/8
Apartament 1 + 1 w Vlora Marina na sprzedaż!Mieszany rozwój miejski, gdzie znajdziesz wszyst…
$631,588
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 79 m²
W jednym z najbardziej po południu i piękne obszary wybrzeża Albanii, na Vlore- Orikum drogi…
$246,028
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 4 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 4 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 3
Liczba łazienek 3
Powierzchnia 120 m²
Wybierz mieszkanie w Vlora Marina, gdzie horyzont łączy się ze słońcem, w otoczeniu zielonyc…
$793,626
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 91 m²
Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie…
$265,608
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 116 m²
Piętro 4
🌇🏡 APARTAMENT SPRZEDAŻY 2 + 1 + 2 W SPRAWIE "RRUGA E ÇIPAJVE", VLORA.💰 Cena: 1500 €/ m2📍 Roz…
$205,616
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 51 m²
$219,453
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 67 m²
Piętro 1/8
A mixed urban development where you will find everything you have imagined and much more. Lo…
$324,954
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 106 m²
Przedstawiamy najnowszą rezydencję w mieście Vlora, "Altera Residence", nowoczesny i ambitny…
$224,582
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 112 m²
✅ Cena: 230 000 euro (do uzgodnienia)✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" Street, Vlore✅ Powierzc…
$276,360
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
✅ Cena: 1050 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 75.2m2✅ Powierzch…
$91,801
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Piętro 4
"Radhima Forteca" to nowoczesny kompleks mieszkalny w budowie, położony w rejonie przybrzeżn…
$199,870
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 5
$204,668
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 44 m²
Piętro 2
✅ Cena: 105,000 euro✅ Lokalizacja: Behind Hotel Chic, Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia całkowi…
$121,150
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 81.2m2✅ Powierzchnia apartamentu: 68.8m2✅ Po…
$128,443
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
Piętro 4/8
Apartament z widokiem na morze i jedną sypialnią na sprzedaż w Lungomare, Wlora, Albania. Sz…
$352,995
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 97 m²
✅ Cena całkowita: 230,270 Euro✅ Cena apartamentu: 2200 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 97…
$269,922
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 87 m²
Piętro 9/12
✅ Value: 230,000 Euro ✅ Location: Near Primavera Lungomare Hotel, Vlore ✅ Total area: 98m2 ✅…
$270,748
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Français, Svenska, Suomi, Italiano, Dutch
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 101 m²
Piętro 1
🔑🏡 2 + 1 APARTAMENT DLA SPRZEDAŻY RAPI, VLORA📐 INFORMACJE TECHNICZNE💶 Cena: 1800 €/ m ² (moż…
$210,680
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja