Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Tirana Municipality, Albania strona 9

;
257 obiektów total found
Pomieszczenie biurowe 82 m² w Tirana Municipality, Albania
Pomieszczenie biurowe 82 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 82 m²
Piętro 7/40
Premium Office for Sale - Centrum 1!Miejsce biurowe oferowane na sprzedaż w jednej z najbard…
$785,120
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Nieruchomości komercyjne 750 m² w Vaqarr, Albania
Nieruchomości komercyjne 750 m²
Vaqarr, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 4
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 750 m²
Piętro 1/3
Multifunctional space for sale in Pezë! • 3 floors • Total area: 1,525 m² • Building area…
$582,354
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 104 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 104 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 104 m²
Liczba kondygnacji 7
Miejsce handlowe na ulicy Jordan Misja na sprzedaż!W jednym z obszarów o wysokim potencjale …
$466,546
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
International Property AlertInternational Property Alert
Lokale gastronomiczne 195 m² w Tirana Municipality, Albania
Lokale gastronomiczne 195 m²
Tirana Municipality, Albania
Powierzchnia 195 m²
Bar Lounge na sprzedaż - Fresk, TiranaDoskonała inwestycja w rozwijającym się obszarze!📍 Poł…
$543,126
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 270 m² w Kashar, Albania
Nieruchomości komercyjne 270 m²
Kashar, Albania
Powierzchnia 270 m²
Zainwestuj w nieruchomość o wysokim potencjale komercyjnym i gwarantowanym czynszu! Pomieszc…
$519,216
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Nieruchomości komercyjne 318 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 318 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 318 m²
Liczba kondygnacji 11
The commercial environment is located in the Xhamlliku area, It is located on the ground flo…
$959,953
TekceTekce
Pomieszczenie biurowe 289 m² w Tirana Municipality, Albania
Pomieszczenie biurowe 289 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 5
Sypialnie 5
Liczba łazienek 4
Powierzchnia 289 m²
Piętro 6/13
W pobliżu stadionu Air Albania, jeden z najbardziej premium i rozwiniętych obszarów Tirana, …
$2,38M
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Pomieszczenie biurowe 140 m² w Tirana Municipality, Albania
Pomieszczenie biurowe 140 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 4
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 140 m²
Liczba kondygnacji 11
Miejsce na sprzedaż - Dry LakeMiejsce na sprzedaż na parterze w pobliżu Dry Lake. Przestrzeń…
$463,217
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 99 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 99 m²
Tirana Municipality, Albania
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 99 m²
Liczba kondygnacji 11
Commercial premises (shop) for sale in the Red School area Total area 100 m2 Net area 98.9 m…
$291,177
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 1 200 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 1 200 m²
Tirana Municipality, Albania
Powierzchnia 1 200 m²
Piętro 4/4
Shesim godine 3 kate me parkim dhe papafingo Godina eshte e vendosur ne 1000m2 truall me njo…
$990,002
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Sklep 45 m² w Tirana Municipality, Albania
Sklep 45 m²
Tirana Municipality, Albania
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 45 m²
Liczba kondygnacji 5
Commercial space for sale in one of the most elite and busiest areas of Tirana – Vaso Pasha …
$580,605
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 59 m² w Kashar, Albania
Nieruchomości komercyjne 59 m²
Kashar, Albania
Powierzchnia 59 m²
✅ Cena: 4200 euro / m2 (246,540 euro)✅ Powierzchnia: 58.7m2✅ Czas trwania: 4 lata - 2029.Dos…
$291,092
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Sklep 126 m² w Tirana Municipality, Albania
Sklep 126 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 126 m²
Piętro 1/10
Commercial premises for sale (shop) behind Region No. 4, on Aleksandër Moisiu Street. The s…
$483,517
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 84 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 84 m²
Tirana Municipality, Albania
Powierzchnia 84 m²
✅ Cena: 47,000 euro✅ Lokalizacja: Apteka 10, Tirana✅ Powierzchnia wewnętrzna: 84m2✅ Powierzc…
$48,809
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Nieruchomości komercyjne 76 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 76 m²
Tirana Municipality, Albania
Powierzchnia 76 m²
W jednym z najbardziej uczęszczanych i stale rozwijających się obszarów stolicy, lokale bizn…
$395,592
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja