Mieszkanie 2 pokoi 77 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$235,330
VAT
$3,056/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $3,056/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    68 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2013
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9