Mieszkania na sprzedaż w Albania strona 9

;
Mieszkanie Usuwać
Wyczyść
4 522 obiekty total found
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 71 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 - 107,400 euro✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" ulica, naprzeciwko Bolv…
$129,048
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 106 m²
Piętro 9
2 + 1 Apartament z Veranda na sprzedaż w Durrës💰 Cena: 130 000 EUR📍 Rozmieszczenie: Sąsiedzt…
$152,999
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 47 m²
Liczba kondygnacji 10
Apartament znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku w pobliżu poczty w Plazh, Durres…
$63,288
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 3
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 145 m²
Piętro 7
3- APARTAMENT SYPIALNICTWA DO SPRZEDAŻY NA RYNKU PRZEMYSŁOWYM, DURRYSApartament na sprzedaż …
$236,621
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Al Imobiliare
Języki komunikacji
English
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
Piętro 3/6
1 + 1 Apartament na sprzedaż - Pierwsza linia z widokiem na morze, Shkëmbi i Kavajës, Durrës…
$188,049
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Century 21 Eon
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 78 m²
Piętro 3
✅ Cena: 1100 euro / m2 (92,400 euro)✅ Lokalizacja: Misto Mane, Tirana✅ Powierzchnia całkowit…
$106,189
MontbelMontbel
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
Liczba kondygnacji 5
Nowoczesny 1 + 1 apartament na sprzedaż w Golem, zaledwie 300 metrów od morza. Powierzchnia …
$83,978
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 85 m²
Piętro 2
🆕🏡 1 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W LUNGOMARE, VLORA📍 Niedaleko Hannover Bar🏷 Cena: 155,000 EUR …
$178,601
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
"Radima Fortres" to nowoczesny kompleks budowlany mieszkalny położony na wybrzeżu Grecji, Vl…
$152,426
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Palase, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Palase, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 44 m²
Piętro 2/7
Studio in Square Village with a total area of 51.75 m2 Located on Drymades Beach, the D…
$180,821
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 80 m²
Piętro 5/5
Grow Green to nowoczesna rezydencja przeznaczona do zdrowego, spokojnego stylu życia w harmo…
$223,942
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 104 m²
Piętro 2/9
Apartment 2+1+2 and parking post on New Boulevard for sale! Park Avenue is a visionary proj…
$390,177
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 73 m²
Piętro 1/7
Położony na 1 lub 2 piętrze mieszkalnym od ziemi w pierwszym budynku z orientacją północno-z…
$114,727
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 1 pokój w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 1 pokój
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
Piętro 1/10
Apartament 1 + 1 na sprzedaż w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów Tirana, w Komuna e …
$309,120
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 99 m²
Piętro 8/9
Apartment 2+1+2 at Mara Residence in Don Bosco for sale! The Mara Residence is located on I…
$285,354
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Himare, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Himare, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 71 m²
Piętro 1/5
Apartment 1+1 with veranda in Green Coast 2, Palasë (Dhërmi) Typology: 1 bedroom + living r…
$454,236
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 105 m²
Liczba kondygnacji 30
"DURRES TOWER". W sercu Durres powstaje wyjątkowy projekt, który ma na celu zmianę standardó…
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Tirana Municipality, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 79 m²
Piętro 4/4
Sprzedajemy 1 + 1 apartament (możliwość konwersji go na 2 + 1 z całego projektu) w "Porta e …
$157,459
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 83 m²
Liczba kondygnacji 7
Nowoczesny 2 + 1 apartament na sprzeda ¿w kompleksie, który jest w budowie w okolicy Golem, …
$288,272
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Dhermi, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Dhermi, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
Piętro 2/6
1+1 apartment for sale in Dhermi Veranda area 12.6 m2 Green Terrace Residence is the newe…
$298,052
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 109 m²
✅ Cena: 2100 euro / m2✅ Lokalizacja: Pierwsza linia w Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia: 109.32…
$267,109
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 59 m²
Piętro 4
1 + 1 apartament w dzielnicy Currila w Durrës jest na sprzedaż. To tylko 50 metrów od morza.…
$198,432
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
English, Русский, Español, Čeština, Italiano, Українська, Hrvatski
Mieszkanie 3 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 119 m²
Piętro 1/6
Duplex znajduje się na parterze nowego budynku w Golemie. Powierzchnia całkowita 137.57m2, z…
$154,405
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Mieszkanie 2 pokoi w Golem, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Golem, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 50 m²
Piętro 4/5
Apartament znajduje się w Mali i Robi, położony na czwartym piętrze mieszkalnym nowego budyn…
$79,313
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Powierzchnia całkowita: 74.4m2✅ Powierzchnia apartamentu: 63.1m2✅ Po…
$117,687
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 59 m²
Piętro 5/5
A 2 + 1 apartament w Shkembi I Kavajes jest na sprzedaż. Znajduje się na 5 piętrze i mierzy …
$119,212
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
CACTUS | Real Estate
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 67 m²
"Radhima Fortress" to nowoczesny kompleks mieszkalny w budowie, położony w rejonie przybrzeż…
$158,970
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 105 m²
Liczba kondygnacji 2
VILLA FOR SLE IN "PORTO LALZI"!"Porto Lalzi" jest mieszkalnym kompleksem turystycznym w budo…
$245,520
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 5 pokojów w Bashkia Durres, Albania
Mieszkanie 5 pokojów
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 5
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 400 m²
Piętro 5/5
Górne piętro budynku w dzielnicy Shkëmbi Kavajës jest na sprzedaż i jest odnawiany. Winda pr…
$405,090